دکور مغازه طلا فروشی


توضیحات پروژه

دکور مغازه طلا فروشی

آیا تابحال به این موضوع فکر کرده اید که دکور مغازه های طلا فروشی تحت چه شرایط و ضوابطی طراحی و ساخته میشوند ؟ اصول اجرای آن ها چیست و از چه متریالی میتوان استفاده کرد ؟ یونیک دکور در این مطلب قصد دارد توضیحات مفید و اموزنده ای در این خصوص به بازدیدکنندگان ارائه دهد.

 

دکور مغازه طلا فروشی در ۲ مبحث دکور مانکن ویترین و دکوراسیون داخلی بررسی میشود:

 

در دکوراسیون داخلی سوژه های طراحی ما کانتر و در و دیوار و سقف و همچنین ساخت اسکلت ویترین مغازه طلافروشی و دیگر شلف ها و نورپردازی های گالری و پیشخوان و …. است و متریال های سنگین و سختی در ساختار ویژه ی این کاربری قیمتدار از جمله ام دی اف و سرامیک و سنگ و چوب و شیشه ضد گلوله و … شاکل کننده هستند.

 

اما در دکور مانکن ویترین سوژه های طراحی کف چین ویترین و همچنین عروسک ها و مانکن های قاب کله سرویس و سینی ها و پایه گوشواره ها و همچنین استند های مدال و گاهی تکیه گاه های بصری خیره کننده ای مثل تندیس و مجسمه های دکوری تزیینی همچنین نیم ست برای ویترین مورد درگیری و تولید هستند و متریال های نازنین و ظریفی مثل مخمل و چرم و پلاستیک و قالب های حساس رنگ آمیزی شده برای بر بالین قرار دادن طلا و جواهرات روی مانکن ها استفاده میشود.

 

در خصوص ضوابط و شرایط طراحی میتوان امنیت را شاخصانه در نظرداشت و با الهام از معماری های مدرن و ایده گرایی از سازنده و طراحان غربی حول موضوعیت تولید این محصولات از دسته مانکن ها و استند ها حزن جست.