طراحی ویترین طلا فروشی


توضیحات پروژه

طراحی ویترین طلا فروشی :

طراحی ویترین طلا فروشی به طور کلی در 2 حالت دستی و کامپیوتری یا همان 3D انچام شده و در هر دو صورت میتوان آن را به صورت دقیق ارائه کرد ؛ اما با صرف زحمت و وقت دو چندان !

در طراحی دستی بسیاری از استاد کاران با تجربه با مهارت و دقتی قابل تحسین بصورت پلان ویترین رت قطعه قطعه میکنند و جای مانکن سرویس ها و نیم ست ها و النگو ها و انگشتر ها را مشخص میکنند و از روی همان سفارش را میبندند . که بسیار پر سرعت و مناسب بود البته در زمان های گذشته و قبل از حضور و عرض ادب به کامپیوتر و نرم افزار های طراحی.

در نوع دستی و به اصطلاح اتود ؛ بعد ارتفاعی طرح گم و گنگ است ، و ان ها را بعضا شماره گذاری میکنند ، و میتوان اشاره کرد که این حالت دو بعدی خیلی برای طلا فروش قابل درک و تجسم نیست و زبان پلان در مهندسی گویا می شود.

طراحی کامپیوتری ویترین طلا فروشی :

طراحی ویترین طلا فروشی با کامپیوتر بر اساس مقیاس ها و ابعاد و اندازه های وکتور و دقیق و همچنین مدل های مانکن اصولی و بسیار واقعی و رئال بر اساس مدل های بازار است . طرح پیشخوان طلا فروشی نیز بصورت دقیق و سه بعدی قابل ارائه میشود. ویترین طلا فروشی نیز با مشخص شدن کامل و دقیق موقعیت قرار گیری مانکن های سرویس و مدال و مانکن النگو و نیز تعداد و مدل سینی انگشتر های دکور طلا فروشی و کلیت چیدمان و دید دکوراسیون را به ما امکان می دهد.هم چنین رنگ بندی و دیزاین طرح ویترین و امکان تولید طرح با چندین مدل مانکن و رنگ و متریال های گوناگون در جهت سهولت سفارش مشتری برای ساخت مانکن طلا فروشی و کف چین داخل ویترین.

 

یونیک دکور طراحی مانکن و دکور طلا فروشی

ساخت استند طلا و جواهرات ویترینی